skip to Main Content
+371 26633148 info@leonardodavinci.lv

Individuālās nodarbības

Jums noteikti ir savi mērķi un moticivācija kāpēc vēlaties apgūt svešvalodu. Mēs no savas puses darīsim visu, lai Jūsu mērķi tiktu sasniegti un Jūs būtu gandarīti par rezultātu.

Privātnodarbību apmācību galvenās priekšrocības ir elastīgs nodarbību grafiks un individuālā pieeja katram stundentam.

Atkarībā no Jūsu darba un/vai mācību grafika noslogotības Jūs varat izvēlēties nodarbību laiku. Elastīgais nodarbību grafiks ļaus Jums plānot brīvo laiku un padarīt valodas apguves procesu efektīvāk.

Individuālo nodarbību laikā pasniedzējs visu uzmanību pievērš tieši Jums, uztver visas nianses, redz un novērtē, kas vēl jāapgust un jāatkarto. Pasniedzējs Jums izstrādās individuālu apmācības programmu, kas visvairāk atbilst Jūsu vajadzībām.

Privātnodarbības ideāli piemērotās, lai apgūtu itāļu valodu no pašiem pamatiem (valodas un gramatikas pamati, ikdienā visbiežāk izmantota leksika) vai jau esošo zināšanu nostiprināšanai sarunvalodā (valodas barjeru pārvarēšana, vārdu krājumu palielināšana, svešvalodas labāka uztvere ar dzirdi), darbam un biznesam (lietišķo darījumu leksika) vai ceļojumiem (viss, kas nepieciešams, braucot ceļojumā).

 

 

 

Vārds

E-pasts

Telefons

Pakalpojums

Message

Back To Top