Itāļu-Latviešu Draudzības Klubs

Itāļu-Latviešu Draudzības Klubs: Savieno kultūras un draudzējas

Laipni lūgti mūsu unikālajā klubā, kur Itālijas iedzīvotāji Latvijā un latvieši var apmainīties ar valodu, kultūru un draudzību. Mēs ticam tam, ka draudzība nepazīst robežas, un mūsu klubs ir izveidots, lai tuvinātu cilvēkus un radītu neaizmirstamus iespaidus.

Kas padara mūsu klubu īpašu:

  1. Valodu un kultūru apmaiņa: Itāļu un latviešu valodas un kultūras bagātina viena otru. Mēs organizējam tikšanās, kur var komunicēt abās valodās, mācīties jaunas lietas un dalīties pieredzē.

  2. Tematiski vakari: Mēs rīkojam tikšanās ar dažādām tēmām, lai ikviens varētu atrast sev interesējošu. Tas var būt itāļu virtuves vakars, filmu, mūzikas vakars un daudz kas cits.

  3. Izbraukumi un ceļojumi: Mēs organizējam ekskursijas pa Latviju un ārpus tās, lai iepazīstinātu viens otru ar interesantām vietām un kultūru dažādību.

  4. Pieredzes un prasmju apmaiņa: Mums ir daudz talantīgu cilvēku ar dažādām prasmēm. Mēs rīkojam meistarklases un lekcijas, lai dalītos zināšanās un prasmēs.

  5. Draudzīga atmosfēra: Mūsu klubs ir vieta, kur katrs var justies kā mājās. Pie mums vienmēr valda draudzīga un siltā atmosfēra.

  6. Sociālie projekti: Mēs arī atbalstām sociālos projektus un labdarību, lai padarītu mūsu pasauli labāku.

  7. Jaunu saikņu veidošana: Mūsu klubs ir lieliska iespēja ne tikai paplašināt draugu loku, bet arī izveidot vērtīgas profesionālās un personīgās saiknes.

Pievienojieties mūsu draudzīgajam klubam un atklājiet jaunas kultūras, valodas un draudzības sīpolus. Kopā mēs veidojam unikālu kopienu, kur katrs atradīs savu vietu.

Vairāk nekā

3k+

Apmierinātu studentu
Pieredze

12+

Gadu pieredze

Mūsu Jaunumi