Apmācības bērniem

Kopā ar mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem

Laipni lūdzam pasaulē, kurā bērniem ir jautri mācīties itāļu valodu! Mūsu nodarbības nav tikai nodarbības, bet gan jautrs ceļojums pa Itālijas skaņām, vārdiem un kultūru.

Kāpēc mūsu nodarbības ir labākā izvēle bērniem:

· Mācīšanās ar prieku: mēs uzskatām, ka valodu apguve ir jautra! Mūsu skolotāji veido nodarbības, kas iedvesmo bērnus un rada smaidu viņu sejās.

· Spēlējieties un mācieties: mēs izmantojam spēles, interaktīvas aktivitātes un radošus izaicinājumus, lai bērni mācītos dabiski un ar prieku.

· Apgūstiet itāļu kultūru: mēs iepazīstinām bērnus ar Itālijas tradīcijām, svētkiem un jautrajām iezīmēm, lai padarītu mācīšanos par aizraujošu ceļojumu.

· Neierobežota iztēle: veicinām bērnu iztēli un radošumu, lai katrs skolēns varētu izteikties itāļu valodā.

· Draudzīga vide: mūsu klase ir kā ģimene! Mēs veidojam atbalstošu un draudzīgu vidi, lai bērni justos pārliecināti un ērti.

· Iespēja attīstīties: jaunas valodas apguve ir saistīta ar prasmju un iemaņu attīstīšanu. Mēs palīdzam bērniem sasniegt savu potenciālu.

Uzaiciniet savus bērnus uz mūsu gaišo un interesanto itāļu valodas pasauli. Mēs esam gatavi padarīt mācīšanos vieglu, aizraujošu un neaizmirstamu. Kopā ar mums bērni ne tikai apgūst valodu, bet arī paver jaunu iespēju pasauli!

Vairāk nekā

3k+

Apmierinātu studentu
Pieredze

12+

Gadu pieredze

Mūsu Jaunumi