Gleznošanas studia

Glezniecības studija izcilā mākslinieka Kalvja Zālīša vadībā

Laipni lūgti mūsu glezniecības studijā, kur māksla kļūst dzīva un iedvesmojoša ievērojamā latviešu mākslinieka Kalvja Zālīša vadībā. Atklājiet radošuma un profesionālās izaugsmes pasauli līdzīgi domājošu cilvēku un pieredzējuša meistara sabiedrībā.

Par Kalvi Zālīti (1976):

Latvijas Mākslas savienības biedrs: Kalvis Zālītis ir a Latvijas Mākslinieku savienības biedrs, ar saviem darbiem bagātinot vietējo un pasaules mākslas ainu.
Izglītība:

1987-1994 – mācības J. Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā, kur Kalvis sāka savu radošo ceļu un attīstīja mākslinieciskās prasmes.
1994-1998 – studijas Latvijas Mākslas akadēmijas Scenogrāfijas nodaļā, kur Kalvis Zālītis padziļināja zināšanas un atklāja jaunus apvāršņus mākslas pasaulē.
Ko jūs iegūsiet mūsu studijā:

Meistara ceļvedi: Kalvja Zālīša vadībā iemācīsies redzēt pasauli mākslinieka acīm, gūsiet pārliecību par savām prasmēm un saņemsi vērtīgus padomus.
Individuāla pieeja: mūsu studija ņem vērā jūsu vēlmes un apmācības līmeni. Mēs veidojam mācību programmas, kas atbilst jūsu vajadzībām.
Radoša vide: Iedvesmojoša atmosfēra, mājīga telpa un komunikācija ar kolēģiem radīs ideālus apstākļus jūsu radošumam.
Profesionālā izaugsme: mūsu darbnīcas un nodarbības palīdzēs jums paplašināt savas mākslinieciskās prasmes un sasniegt jaunas virsotnes jūsu mākslā.

Pievienojieties mūsu glezniecības studijai un iegremdējieties mākslinieciskās izteiksmes un attīstības pasaulē. Pamodini sevī mākslinieku kopā ar Kalvi Zālīti!

Vairāk nekā

3k+

Apmierinātu studentu
Pieredze

12+

Gadus

Наши Новости