Itāļu valodas kursi

Kopā ar mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem

Laipni lūdzam mūsu elastīgajos un personalizētajos itāļu valodas kursos, kas paredzēti ikvienam, kurš vēlas apgūt šo brīnišķīgo valodu. Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam plašu kursu un mācību formātu klāstu, kas atbilst visām jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Kas padara mūsu kursus unikālus:

Dažādi galamērķi: neatkarīgi no tā, vai jūsu mērķis ir ceļošana, bizness, studijas vai vienkārši patīk itāļu valoda, mēs piedāvājam kursus, kas pielāgoti jūsu interesēm.
Tiešsaistes apmācības ērtības: nav nepieciešams atrasties Rīgā. Nodrošinām iespēju mācīties tiešsaistē, kas ļauj mācīties jebkur, pat komandējumā.
Līmeņu pieeja: mēs organizējam grupas atbilstoši jūsu zināšanu līmenim, lai jūs justos ērti un virzītos uz priekšu.
Elastīgs privātstundu grafiks: mēs saprotam, ka jūsu grafiks var mainīties. Esam gatavi pielāgoties Jūsu apstākļiem un vadīt nodarbības Jums ērtā laikā.
Profesionāli skolotāji: Mūsu pieredzējušie un kvalificētie skolotāji garantē kvalitatīvu apmācību un personalizētu uzmanību.
Iedvesmojoša vide: gan studijā, gan tiešsaistē jūs ieskauj iedvesma un atbalsts jūsu valodas apguvei.

Pievienojieties mūsu itāļu valodas kursiem un atklājiet valodu, kultūras un jaunu iespēju pasauli. Neatkarīgi no jūsu pieredzes un atrašanās vietas, mums ir ideāls risinājums jums.

Vairāk nekā

3k+

Apmierinātu studentu
Pieredze

12+

Gadu pieredze

Mūsu Jaunumi