Mēs sagatavojam studentus uzņemšanai Itālijas augstskolās
Gatavošanās CILS eksāmenam

Kopā ar mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem

Mēs esam priecīgi iepazīstināt jūs ar sagatavošanās programmu, kas nodrošinās jūsu veiksmīgu uzņemšanu Itālijas augstskolās un sekmīgu CILS eksāmena nokārtošanu. Mūsu mērķis ir atbalstīt jūs ik uz soļa šajā svarīgajā ceļojumā.

Kā atšķiras mūsu kursi:

· Sagatavošanās iestājai universitātē: esam izstrādājuši specializētu kursu, kas palīdzēs sagatavoties iestājeksāmeniem un prasībām Itālijas universitātēs.

· CILS ekspertu ceļvedis: mūsu pieredzējušie pasniedzēji palīdzēs jums veikt visus CILS eksāmena aspektus, palīdzot apgūt vajadzīgās prasmes.

· Individuāla uzmanība: mēs saprotam, ka katrs students ir unikāls. Mēs pielāgojam mācību programmu jūsu vajadzībām un sagatavotības līmenim.

· Prakse un treniņi: mēs nodrošināsim jums daudz iespēju praktizēt, lai jūs jebkurā situācijā justos pārliecināti.

· Mentoringa atbalsts: mūsu pasniedzēji un konsultanti būs jūsu mentori un palīdzēs jums pārvarēt visas grūtības.

· Orientēts uz rezultātu: mēs koncentrējamies uz jūsu panākumiem. Mēs sagatavojam jūs ne tikai eksāmena nokārtošanai, bet arī veiksmīgai studijām Itālijas universitātē.

Pievienojieties mūsu programmai un dodiet sev iespēju sākt jaunu nodaļu savā akadēmiskajā un profesionālajā dzīvē. Mēs palīdzēsim jums apgūt valodu, nokārtot eksāmenus un sasniegt augstākos mērķus. Gatavojieties nākotnei kopā ar mums!

Vairāk nekā

3k+

Apmierinātu studentu
Pieredze

12+

Gadu pieredze

Mūsu Jaunumi