Apmācības biznesa cilvēkiem

Kopā ar mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem

Laipni lūdzam mūsu specializētajā itāļu valodas kursu programmā, kas īpaši izstrādāta biznesa cilvēkiem. Mūsu kursi sniedz iespēju apgūt valodu, kas nepieciešama, lai veiksmīgi sazinātos un paplašinātu biznesa redzesloku.

Kāpēc mūsu kursi ir ideāli piemēroti biznesa cilvēkiem:

Koncentrēšanās uz biznesa valodu: mēs koncentrējamies uz specifiskiem valodas aspektiem, kas nepieciešami efektīvai biznesa komunikācijai, tostarp sarunām, rakstiskai sarakstei un prezentācijām.
Īpaša terminoloģija: jūs apgūsit galvenos terminus un frāzes savā biznesa jomā, lai būtu pārliecināti jebkurā profesionālā situācijā.
Pielietojums praksē: mūsu nodarbības ir vērstas uz reāliem scenārijiem. Uzzināsi, kā zināšanas pielietot dzīvē, nostiprinot savas prasmes.
Pielāgotas nodarbības: mēs veidojam apmācību plānus, kas pielāgoti jūsu vajadzībām, grafikam un mērķiem, lai mācīšanos varētu integrēt jūsu darba rutīnā.
Profesionālo mērķu atbalstīšana: Mūsu kursi palīdzēs paplašināt jūsu biznesa redzesloku, uzlabot komunikāciju ar partneriem un klientiem, kā arī veidot spēcīgas profesionālās saites.


Aicinām jūs pievienoties mūsu itāļu valodas kursiem biznesa cilvēkiem. Apgūstot jaunu valodu, jūs pavērsiet neierobežotas iespējas attīstībai un panākumiem korporatīvajā pasaulē. Kopā ar mums jūsu komunikācija kļūs par spēcīgu instrumentu biznesa mērķu sasniegšanai!

Vairāk nekā

3k+

Apmierinātu studentu
Pieredze

12+

Gadu pieredze

Mūsu Jaunumi